Tirkiliškių g. 47, LT-46458, Kaunas

Tel./faks. (8 37) 392600

El. paštas tirkdarzelis@gmail.com

 

Kovo 23-29 d. vyko veiksmo savaitė ,,Be patyčių".

Patyčios vyksta tada, kai vienas asmuo arba grupė asmenų sąmoningai skaudina, įžeidinėja kitus asmenis individualiai ar grupėje. Nesvarbu kokį vaidmenį vaikas atlieka – patyčios veikia kiekvieną. Vaikai, stebintys patyčias dažnaiusiai bijo į jas reguoti dėl to, kad nenori patys tapti patyčių auka.
Suaugusieji dažnai nemato arba tiesiog nenori matyti patyčių probelmos, tačiau nereikėtų užmiršti, jog labai svarbu skatinti vaikus kalbėtis apie tai kas vyksta, kaip vaikas jaučaisi, kaip reaguoja, kokios yra jo baimės.
Siekaint išspręsti patyčių problemas reikalingas aktyvus įstaigos bendruoemenės narių bendardarbiavimas.

lankstinukas savaitė ,,Be patyčių"