Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre, kodas 191098012

Projektinė veikla

2023 06 06 dieną, “Linelių” grupės ugdytiniai vyko į edukaciją, kuri vyko VDU ŽŪA mokomajame ūkyje. Atvykus į fermą, vaikučius pasitiko mokomojo ūkio gyvulininkystės padalinio vadovas Vitas Riškevičius. Vaikams jis papasakojo apie fermoje auginamus galvijus. Vaikai sužinojo, kaip prižiūrimos, šeriamos ir melžiamos karvės. Vaikai stebėjo, kaip dirba karvių šėrimo robotas, kaip šukuojasi karvutės. Sužinojo kaip veikia melžimo aparatai. Baigiantis edukacijai, vaikučiai ragavo skanaus, šviežio pieno


 
 
Judri darna darželis ir šeima.
Tai nuostabi sporto šventė visai darželio bendruomenei, kuri vyko 2023 gegužės 31 d. Visi šokome, dainavome, bei sportavome. Vaikai su tėveliais smagiai, energingai atliko estafetes ir linksmai praleido laiką..
 

 

Kauno Tirkiliškių lopšelio – darželio vaikai dalyvavo Lietuvos Tautinio Olimpinio Komiteto (LTOK) ir respublikinės ikimokyklinių ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) festivalyje Kauno sporto halėje “Lietuvos mažųjų žaidynės“, skatinantį vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinantį su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis. Nuosekliai siekiame didinanti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinant Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus. Vaikai sporto metu susipažino su fizinio raštingumo galimybėmis, kūrybingumo lavinimu ir komandinio darbo svarba siekiant bendro tikslo.
Dėkojame puikiai komandai!


 

Tarptautinė orientavimosi sporto federacija jau šeštą kartą kviečia minėti Pasaulinę Orientavimosi sporto dieną, kai vienu metu renginiai vyksta visam pasaulyje. Lietuvos orientavimosi klubas “Takas”, RIUKKPA, organizavo renginį Kauno Santakos parke 2023 m. gegužės 17 dieną. Nors lijo gaivus lietus, tačiau tai neišgąsdino jaunųjų sportininkų ir sportinė nuotaika buvo labai linksma. Renginyje dalyvavo Ąžuoliukų grupės vaikai ir pedagogai sėkmingai įveikę trasą ir suradę visus punktus.

 


 

2023 m. balandžio 16 dieną Kauno Tirkiliškių lopšelyje- darželyje vyko FUTBOLIUKO projekto baigimo šventė. Jau keletą metų iš eilės mes dalyvaujame šiame nuostabiame projekte kurį organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija. Vaikai kasmet mokinasi žaisti šį žaidimą, džiaugiasi projekto dovanotomis priemonėmis ir prizais.

 


 

Lietuvos Mažųjų Žaidynių I-asis etapas.

Darželyje vykdomo Lietuvos Mažųjų Žaidynių projekto I-ojo etapo akimirkos. Projektą, kurio trukmė nuo 2022m. rugsėjo 01d. iki 2023m. rugpjūčio 31d., organizuoja LTOK ir RIUKKPA.
Aštuonias savaites vaikai dalyvavo parengtuose virtualiuose fizinio raštingumo ugdymo užsiėmimuose.

Lietuvos Mažųjų Žaidynių II-asis etapas.

Balandžio 04 dieną darželyje vyko II-asis LMŽ etapas. Festivalio metu vaikai nešė Olimpinę ugnį, šoko su Ąžuolu (festivalio talismanu), varžėsi su kitų grupių vaikais, džiaugėsi gautais diplomais.

 


 
Kauno Tirkiliškių lopšelio – darželio vaikai su mokytojomis prisijungė prie nuostabaus projekto “Velykinis kiškučių bėgimas – 2023”. 
Bėgime ir velykinėse, sportinėse estafetėse dalyvavo 120 vaikų ir 11 pedagogų.
🌿🌿🌿🐰🐰🐰🐰🐰🐰🌿🌿🌿

 


 
Bendradarbiaudami su Kauno miesto savivaldybės administracijos skyriumi ir Kauno miesto švietimo inovacijų centru, vasario 15 – kovo 10 dienomis vykdėme projektinę veiklą įstaigoje “Lietuviška tautosaka vaikystėje”, skirtą lietuviško identiteto puoselėjimui.  2023 metai Lietuvos Respublikos seimo paskelbti Lietuvos sostinės Vilniaus ir Gedimino laiškų, Klaipėdos krašto, Aukštaitijos ir Dzūkijos (Dainavos) metais. Vaikystė vienas iš jautriausių amžiaus tarpsnių formuoti vertybines nuostatas. Paminėdami Lietuvių kalbos dienas didesnį dėmesį skyrėme Lietuvos etnografiniams regionams ir jų savitumui, lietuvių kalbos tarmėms ir visai lietuviškai tautosakai.
Projekto metu vaikučiai artimiau susipažino su lietuviškomis tarmėmis, tad prašome susipažinti kaip kalba:
 • aukštaičiai
 • žemaičiai
 • suvalkiečiai
 • dzūkai

Darželio mokytojos parengė lietuviškos tautosakos knygą, kuria galite naudotis visi

Projekto nuostatai 2023 m. projektas Lietuviška tautosaka

 
_____________________________________________________________________________________________________________________________________
 
Šiandien, vasario 21 dieną, visi Tirkiliškių lopšelio-darželio vaikučiai ir mokytojos vijo šaltą žiemą iš kiemo. Žiemą gąsdino baisiom velnių, raganų, pabaisiukų kaukėm. Žiemą gąsdinom dainom, šokiais, patrepsėjimais, šokinėjimais ir visais kitais barškėjimais. Traukėm virvę, galinėjomės. Bandėm spėti kas laimės-pavasaris ar žiema? Žinoma- laimėjo pavasaris!!! Tad džiūgaudami kad laimėjo pavasaris, ėjome kepti skanius blynus. Patys mušėm kiaušinius, pylėm pieną, miltus. Draugiškai, vieni kitiems padėdami maišėm tešlą, kepėm keptuvėje. Galiausiai ragavome skaniausius pasaulyje blynus, pagardindami mėlynių, braškių uogiene, pabarstydami gardžiomis šilauogėmis.
VISIEMS SKANIŲ BLYNŲ, LINKSMŲ UŽGAVĖNIŲ!!!
 

 
Obelėlių grupės vaikučiai apsilankė Tirkiliškių bibliotekoje, kurioje paminėjome vasario 16 -ąją kartu su Vilma Butkuvienė (Pirštukų pasaulis / Little fingers’ world įkūrėja), ji pristatė siūtą knygelę “VAIKAMS APIE LIETUVĄ”, kurioje žaismingai, paprastai vaikams papasakojo apie tai, kas svarbiausia – šalies simboliką, miestus, lankytinas vietas, gamtą, gyvūnus ir žmonių gyvenimo būdą. Vaikai lydimi pasakojimo “keliavo oru balionu”, piešė, o pabaigoje dekoravo ir puošė meduoliukus.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio – darželio bendruomenė, gruodžio 2 dieną 17.00 val dalyvavo EKO mokyklų tinklo inicijuotoje akcijoje “Šviesa taikai”. Siekdami skleisti pozityvias vertybes ir išskirdami, kokia svarbi šiandien mūsų planetoje  yra šviesa ir taika, vaikučiai su tėveliais ir pedagogais iš antrinių žaliavų pasigamino žibintus. Renginio metu senasis žibintas pakvietė įžiebti žibintus, kad žemėje būtų daugiau šviesos. Direktorė kalbėjo apie šviesos vaidmenį mūsų gyvenime, apie organizuotos akcijos siunčiamą žinutę visam pasauliui, kad užsidegę savo gamybos žibintus siunčiame šviesą visam pasauliui, kad įsivyrautų pasaulyje TAIKA.
AČIŪ visiems palaikiusiems ir dalyvavusiems akcijoje.

 


 

Judėjimas vaikui reikalingas kaip maistas jo fiziniam kūnui, tačiau pastebima, kad vaikai su kiekvienais metais tampa fiziškai silpnesni, juos sunku motyvuoti judėjimui. Mažyliai  aktyviau įsitraukia į fizines veiklas, kai judesiai reiškiami įvairiomis formomis, imitacija pagal muziką, eiliuotus tekstus. Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų Kūno kultūros pedagogų asociacija ir Šiaulių lopšelis-darželis „Bitė“ inicijavo projektą „Žodelius tariu, linksmai judu “ š.m. spalio 17 – lapkričio 17 dienomis. Jame dalyvavo ir mūsų „Ąžuoliukų“ grupės vaikučiai.

 


 

Tirkiliškių lopšelio – darželio bendruomenė dalyvavo Aleksoto organizuotoje šventėje, ėjo eitynėse, atstovavo mūsų ugdymo įstaigą, mėgavosi nuostabiu oru ir vaizdais VDU Botanikos sode.

 


 

2022 m.balandžio 25 dieną Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio auklėtiniai dalyvavo Respublikinėje akcijoje, kurią organizuoja RIUKKPA “Judrūs vaikai-gamtos draugai”. Balandis – švaros mėnuo, vaikai mokinosi tvarkyti aplinką, aktyviai pajudėjo bei kolektyviai paplušėjo.

2022RIUKKPA

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio – darželio “Linelių” gr. vaikai dalyvauja respublikiniame projekte “STEAM visus metus”. 2022 m. balandžio mėn., pavasario etape vaikai susipažino su augalais, sodino ir puošė darželio aplinką, o svarbiausia vaikai gamino vazonėlius ir sodino gėlytę svarbiausiam žmogui – MAMAI.

 


 

“Atėjo, sustojo
Saulėtam kieme.
Rid rido margučiai
Smėlėta žeme.”

VELYKOS – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė. 2022m balandžio 12d Tirkiliškių lopšelio-darželio “Linelių”, Ąžuoliukų” ir “Obelėlių” grupių ugdytiniai ir jų tėveliai kūrė Velykų dekoracijas, kurios papuošė darželio lauko erdvę ir džiugins mažus ir didelius darželio lankytojus.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio ugdytiniai, pedagogai  2022 03 09 dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Gyvasis tautos žiedas“, skirtoje paminėti 32-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Vaikai kūrė Lietuvos ir Ukrainos vėliavų spalvų paukščius, kuriais papuošė darželio kieme esantį kalnelį. Dainavo pačias gražiausias dainas ir deklamavo eilėraščius. Džiaugiamės ir didžiuojamės savo Tėvynės laisve! Tegul skrenda Lietuvos laisvės paukščiai ir neša Taiką!

 


 

2022 vasario mėnesį “Linelių”grupės vaikai dalyvavo projekte ”Lietuva didžiuojasi savo pilimis”. Projektas vyko kartu su ugdytinių tėveliais, kurie pagelbėjo padaryti pilis. Grupę puošia daugybė pilių. Tai tarsi gyvais istorijos pėdsakais sugrįžome į praeitį, kai Lietuva buvo turtinga savo pilimis.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio „Obelėlių“ grupės ugdytiniai 2022 02 22 dalyvavo Kauno miesto ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų renginyje “Saugus ir sveikas vaikas“, kurį organizavo A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla. Vaikai renginio metu atliko įvairias vikrumo, greitumo, loginio mąstymo užduotis. O labiausiai patiko pasivažinėti elektriniu automobiliu.

 

 


 

Tirkiliškių lopšelio – darželio vaikai sveikina tėvynę Lietuvą su Nepriklausomybės atkūrimo diena.

Savo dainas, šokius, eiles ir piešinius vaikai skiria Lietuvai.

 


 

“Linelių” grupės vaikučiai 2022 sausio 26 d. dalyvavo Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamoje edukacijoje “Maitinkimės sveikai”, kurios metu kartu su virtuvės šefe Vita Brūzgiene atliko įvairias užduotis ir gamino sveikatai palankias salotas, kokteilį. Vaikai buvo supažindinami su virėjo profesija, vaisių ir daržovių nauda organizmui ir sveika mityba.

 


 

Šiandien Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio bendruomenė paminėjo Laisvės gynėjų dieną. Pradėjome dalyvavimu pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtoje 1991m. Sausio 13-osios įvykiams paminėti.

8val. ryto, dešimčiai minučių, uždegėme vienybės ir atminties žvakutes languose.  Sugiedoję Lietuvos himną, kalbėjome apie šią svarbią dieną, piešėme, aplikavome, konstravome neužmirštuolės žiedelius, atlikome STEAM bandymus, žiūrėjome filmuotą medžiagą, diskutavome.

Visi kartu siekėme, kad Sausio 13-osios didvyrių atminimas liktų gyvas mūsų mažųjų vaikų širdyse.

 


 

2021 m. spalio 29 d. – 2021 m. lapkričio 26 d.  Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio ikimokyklinio ugdymo mokytojos Audronė Zajančkauskienė, Asta Venckūnienė, Reda Kungienė, Justina Mažliakė inicijavo ir organizavo respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės projektą- virtuali receptų knyga „Sveikesni sprendimai mano lėkštėje“.

Projekto tikslas:

Formuoti vaikų sveikos mitybos įpročius ir požiūrį į teisingus maitinimosi principus.

SVEIKESNI SPRENDIMAI MANO LĖKŠTĖJE

 


 

2021 gruodžio 15 d. „Obelėlių“ gr. ugdytiniai vyko į edukaciją Birštone “Linksmybės Nemuno kilpų regioniniame parke“. Kelionės metu susipažino su Nemuno kilpų regioniniu parku, Prienų ir Birštono miestų istorine praeitimi, dabartimi,  lankytinomis vietomis, apžiūrėjo ir gerėjosi šių miestų Kalėdinėmis eglutėmis. Edukacijos metu vaikai savo mažomis rankytėmis gamino kūčiukus, o kol jie kepė atliko įvairias užduotis. Pasidengę stalus, sukūrę šventinę nuotaiką-sėdo ragauti iškeptų kūčiukų ir aguonpienio. Susipažinę su Birštono istorija, Kneipo taku, suradę lobį ir išgirdę nykštuko linkėjimus laimingi, pilni įspūdžių grįžo į darželį. O ten vaikučių laukė staigmena…!

 


 

“Obelėlių” gr. vaikai 2021 m. gruodžio 9 d. dalyvavo Aleksoto bendruomenės renginyje “Mažoji Aleksoto olimpiada”, kurį organizavo V.Adamkaus gimnazija. Vaikai atliko įvairias užduotis, 3D pagalba susipažino su širdies, smegenų, akių veikla, šauniai pasportavo ir pasigamino savo rankomis saldžius užkandukus. Vaikai grįžo pilni įspūdžių, geros nuotaikos.

 


 

Ugdyti vaikų motorikos, pažintinius ir kalbos gebėjimus, derinti švietimo pagalbos specialistų komandos veiklas skatino edukacinis prevencinis projektas „JUDU IR KALBU“, kurį inicijavo  Kauno švietimo inovacijų centro specialistai ir Kauno lopšelio-darželio „Rasytė” pedagogai. Į projektą įsijungė ir mūsų darželio bendruomenė. Akimirkos iš 2021 m. lapkričio 16 d. veiklos “Judu ir kalbu”.

 


 

„Obelėlių“ grupės ugdytiniai 2021 m. lapkričio mėn. 10 d. vaidino spektakliuką „MARSIEČIAI DARŽE“. Vaikai prisiminė daržovių naudą, jų įvairovę. Linksmai, išradingai, sumaniai susipažino su darže augančiu patisonu. Savitai išreiškė herojų jausmus, išvaizdą, kalbos grožį. Nuotaikingos dainelės ir „daržovių“ kostiumai suteikė spektakliui grožio, žaismingumo ir išraiškingumo.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio koridoriuje 2021 m. lapkričio 05 d. vyko respublikinė akcija “AKTYVUS KORIDORIUS”. Jos metu Obelėlių,  Linelių, Rūtelių, Ąžuoliukų, Želmenėlių grupės dalyvavo netradicinėje judrioje veikloje. Renginį inicijuoja RIUKKPA, Kauno lopšelis-darželis “Klausutis”. Respublikinė akcija “Sportuojantis koridorius” epidemijos metu keičia pavadinimą į “Aktyvus koridorius”. Šia akcija kviečiama išbandyti vaikų fizinio aktyvumo skatinimo formas koridoriuje. Einant į įvairius užsiėmimus galime koridorius padaryti aktyvius, taip aktyviai pasportuoti neįprastoje aplinkoje, koridoriuje.

Aktyvus koridorius

 


 

2021.10.15 d. penktadienį prasidėjo akcija ”APIBĖK MOKYKLĄ”, kurią inicijuoja Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Akcijos „Apibėk mokyklą“ tikslas – nepriklausomai nuo vaikų asmeninių ar fizinių galimybių paskatinti visus vaikus daugiau judėti, pagerinti jų fizinę ir psichinę sveikatą, nes vaikai pabuvę lauke atsipalaiduoja, geriau jaučiasi. Tikimės, kad bėgiosime ne tik dalyvaudami akcijose, bet fizinis aktyvumas taps mūsų kasdieniniu įpročiu.

2021_10_19 apibek

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelyje- darželyje nuo 2021 09 06 iki 2022 01 31 d. vykdomas “Vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose” įgyvendinamas Europos sąjungos investicinių fondų lėšomis. Projekte dalyvauja “Obelėlių”, ”Rūtelių” ir “Linelių” grupių ugdytiniai.
Veiklų organizatorius – Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, veiklas veda Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) treneriai.
Projekto metu  vykdomi reguliarūs fizinio aktyvumo užsiėmimai. Užsiėmimų turinys orientuotas į visapusišką vaikų lavinimą, fizinių galių plėtotę ir fizinių gebėjimų formavimą, bei atitinka vaikų amžiaus tarpsnių ypatumus.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelis-darželis kartu su Kauno Visuomenės Sveikatos Biuru visą 2021 m. spalio mėnesį vykdo konkursą „VITAMINIZUOTAS“, kurio tikslas –  formuoti teisingą vaikų požiūrį į sveiką mitybą. Vykdomos edukacinės veiklos, kurios susideda iš etapų:

2021.10.04-2021.10.08 Supažindinimas su vaisiais ir daržovėmis. Mandalos kūrimas.

Dalinamės vaikų įspūdžiais nuotraukose:

2021.10.11-2021.10.15 Maisto piramidės kūrimas

2021.10.18-2021.10.22 Sveiko maisto gaminimas. Receptų knygos kūrimas.

2021.10.25-2021.10.29 Olimpiada.

Laukite tęsinio…

 


 

2021 spalio 08 dieną vyko respublikinė akcija “MAŽOJI MYLIA”, inicijuota RIUKKPA. Tai kiekvienais metais vykstantis renginys, skirtas paminėti Kūno kultūros ir sporto dieną.

2021_10_08 mazoji mylia

 


 

“Obelėlių” grupės vaikai 2021m. spalio 12d. apsilankė Tirkiliškių bibliotekoje. Apžiūrėję mums jau įprastas knygas, išbandėme 3D ir virtualios realybės knygas. O kaip mes nustebome ir kiek mums buvo džiaugsmo!

Vaikai dar labiau pamils ir noriai skaitys knygeles!

 


 

2021 m. rugsėjo 22 dieną lopšelyje-darželyje vyko RIUKKPA organizuojama kasmetinė respublikinė akcija “RIEDA RATAI RATELIUKAI”, skirta tarptautinei dienai be automobilio paminėti. Dalinamės šventės akimirkomis.

2021_09_22 RIUKKPA

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelis-darželis 2021 m. rugsėjo 21 d.  dalyvavo pasaulinio mokyklų ir bendruomenių tinklo ENO organizuojamoje veikloje – tradicinėje kasmetinėje medžių sodinimo akcijoje Žemės žaliojo rūbo atsodinimui. “Obelėlių” grupės vaikai, drauge su linksmuoju kiškučiu, pasodino gražią baltąją eglutę. Eglutė augs šalia įsikūrusio vabaliukų viešbučio, vaikai stebės ne tik mažuosius vabaliukus, bet ir rūpinsis  gražiuoju medeliu.

 


 

2021 rugsėjo 10 d.  “Obelėlių” grupės vaikai dalyvavo Pasaulinės orientavimosi dienos varžybose, kurios vyko Kalniečių parke. Vaikai greitai ir smagiai įveikė penkias stoteles, kurios buvo pažymėtos žemėlapuose. Geras oras, smagios užduotys ir sportiniai įrenginiai buvo puiki pramoga vaikams.

 


 

Aleksote organizuojamas fizinio aktyvumo projektas Kauno lopšelio-darželio “Boružėlė”. Dalyvauja socialiniai partneriai: Kauno Tirkiliškių l/d ir Kauno l/d  “Dvarelis”.Projektas vyksta nuo gegužės 01d. iki birželio 01d. Gegužės mėnesį dalyvavom veiklose savo darželiuose, o birželio mėnesį buvom pakviesti į soc.partnerių paruoštas aktyviai veiklai erdves. ”Ąžuoliukų” grupė važiavo į Kauno Botanikos sode organizuotą iškylą, o mes pasikvietėm “Boružėlės” priešmokyklinukus į Naugardiškių parką organizuotoms orientavimosi varžyboms.

Projekto nuostatai: Fizinio aktyvumo projektas

 


 

Tirkiliškių lopšelio-darželio vaikučiai šiandien šventė Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Labai smagu visiems drauge pūsti muilo burbulus, juos vaikytis po pievą, gaudyti vėją su keistais aitvarais, mėtyti spalvotus kamuoliukus, o gal didžiulius balionus, drauge piešti piešinį, gaminti gėles, puošti aplinką ir džiaugtis gražia, linksma diena.

 


 

Gegužės 21 dieną darželio teritorijoje, Želmenėlių, Linelių, Rūtelių, Obelėlių, Ąžuoliukų grupių vaikai dalyvavo RIUKKPA ir LTOK organizuojamame kasmetiniame projekte “Lietuvos Mažųjų Žaidynių” II etape, vykstančiame trimis etapais nuo 2021.02.03- 04.30. Renginį organizavo Asta Sakalauskienė ir Audronė Zajančkauskienė.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelis darželis prisijungė prie pasaulinio mokyklų ir bendruomenių tinklo ENO (Environment online) organizuojamos medžių sodinimo akcijos. 2021 m. gegužės 19 dieną ugdytiniai darželio sode pasodino dvi slyvaites. Susipažino su sodinukų rūšimis, įtvirtino turimas STEAM žinias  apie augalo vystymąsi, sandarą, augimo stadijas, dirvožemio tipus.

Kviečiame drauge visą darželio bendruomenę rūpintis žaliuoju Žemės rūbu.

 


 

“Obelėlių” grupės ugdytiniai kovo 23d.- balandžio 20d. respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų ir mokytojų muzikinio projekto „Kūno perkusija ir ritmavimas dainelių interpretavime“ atliko I.Šeduikienės dainą “Zyzė uodas”.

 


 

2021-05-13 “Rūtelių”gr. vaikai sukvietė šimtus vabaliukų į vabaliukų viešbutį, linksmino vabaliukus šokiais ir dainelėm. Iš siūlų kamuolio draugiškai numezgė voratinklį. Stebėsime ir lauksime, tai kas gi mūsų viešbutyje apsigyvens.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio vaikų kūrybinių darbų paroda “SAUGOK MANE- AŠ ESU TAVO NAMAI!”
Su vaikais kalbėjom apie gamtos saugojimą, jos puoselėjimą. Kodėl negalima deginti žolės. Kas nutinka, kai deginama žolė. Apie pagalbos telefono numerius ir kaip išsikviesti pagalbą, kai jos reikia. Aptarėme, kodėl negalima skambinti pagalbos numeriu ir meluoti apie išgalvotą nelaimę. Kalbėjom ir apie tai kodėl negalima žaisti su degtukais.

Projekto nuostatai: eko paroda nedegink zolės

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio “Obelelių ” grupės ugdytiniai 2021 balandžio 19-24 d. dalyvavo respublikiniame virtualiame dainų festivalyje “KUR DAINŲ NAMAI”. Atliko  autorinę vaikų dainavimo studijos „Svirplys“ dainą- „Kiškio dūda“.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio “Obelelių ” grupės ugdytiniai  priėmė  “Sveikatiados šokio viruso” iššūkį. Vaikai smagiai  sušoko  “A ram sam sam ” šokį.

 


 

Tirkiliškių lopšelio-darželio pedagogai ir „Ąžuoliukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo Etwinning tarptautiniame projekte „Tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžių tobulinimas ir jų integravimas užsienio kalbų ir kitų dalykų pamokose“ Respublikiniame nuotoliniame folkloro festivalyje „ŠĖLTINIS- 2021“, kurį organizavo Kauno l-d „Linelis“.

Dalyvaudami šiame renginyje ugdytiniai pristatė Lietuvių liaudies šokį „Klumpakojis“. Šokdami vaikai ne tik patyrė judesio džiaugsmą, bet ir ugdėsi meilę savo šalies kultūrai-šokiui. Tik per Lietuvišką liaudies dainą ir šokį vaikai susipažįsta su savo šalies kultūra.

 


 

2021m. Kovo 29 d. “Obelėlių” grupėje vyko edukacinis rytmetys “RID RID MARGI MARGUČIAI“. Auklėtoja-metodininkė Audronė Zajančkauskienė mokė vaikus marginti kiaušinius vašku. Vaikai susipažino su marginimo raštais,spalvų reikšmėmis. Vėliau ir  patys nusimargino po patį gražiausią margutį. Vaikams tai buvo nuostabus patyrimas ir praktinė veikla.
 

 
Per kalnelį, takeliu
Traukia kiškiai ratelius.
Na, o kas tuose rateliuos? Žinoma,kad margučiai. O juos margino ne kas kitas, o Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio visų grupių vaikučiai. Jie piešė, spalvino, klijavo ir pribarstė pilną pievelę spalvotų margučių. Nuostabius vaikučių darbelius galite pamatyti parodoje “KIŠKUČIO MARGUČIAI”. Paroda vyksta nuo 2021 03 26 iki 2021 04 18 darželyje.
Projekto nuostatai: marguciu-paroda.docx

 


 

Tirkiliškių lopšelio-darželio pedagogai ir  „Ąžuoliukų“ ir „Želmenėlių“ grupių ugdytiniai dalyvavo Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų ekologinioame– steam projekte „MANO PAREIGA, KAD ŠYPSOTŲSI MŪSŲ PLANETA – ŽEMĖ“, kurį organizavo Kauno lopšelis-darželis „Boružėlė“. Ugdytiniai

ugdėsi atsakomybę už savo veiksmus su mus supančia aplinka ir žmonėmis, stebint ir aptariant vaizdo medžiagą, atkreipdami dėmesį į ekologines problemas bei ieškodami bendrų aplinkosaugos sprendimo būdų, diskutuodami su bendraamžiais pedagogais, tėveliais. Gamindami daugkartinio naudojimo maišelius, juos dekoruodami vaikų pasirinktomis priemonėmis (karoliukais, sagomis, dirbtinėmis gėlėmis, medžiagos skiautelėmis ir kt.).

Veikdami ugdytiniai lavinosi socialinius įgūdžius, bei tinkamą elgesį viešose erdvėse, naudojant savo pagamintus maišelius, pasirinktose pirkimo vietose.

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio –darželio pedagogai : vyr. mokytoja Asta Venckūnienė,  mokytoja Asta Dabašinskienė 2021-03-26 d. dalyvavo Etwinning tarptautiniame projekte „NETIPINĖ APLINKA – VAIKŲ KŪRYBIŠKUMO PLĖTOTĖ“ diegimo galimybės įvairiais turinio aspektais įvairaus švietimo lygmens įstaigose.
Projekto organizatoriai: dr. A. Tamušauskaitė, Kauno l.d „Linelis“ direktorė;
dokt. K.Grigaitė – Bliūmienė, Kauno raj. J. Lukšos gimnazijos anglų k. mokytoja- metodininkė, kauno KPKC mokytojų mokymo centras. Viso projekto trukmė : 2019.09.01 – 2023.01.01
Dalyvaudami mokymuose pedagogai tobulins žinias ,kaip: 
1. Skatinti vaikus veikti netipinėse aplinkose stimuliuojant jų kūrybiškumą.
2. Stimuliuoti vaikų socialinį bei emocinį intelektą.
3. Įgalinti mokytojus bei specialistus taikyti netradicinius metodus bei priemones.
4. Įgalinti mokytojus bei specialistus veikti netipinėse, netradicinėse aplinkose skatinant inovatyvių
metodų paieškai
5. Tobulinti mokytojų bei specialistų bendravimo, bendradarbiavimo bei IKT kompetencijas.

Projekto nuostatai: Netipinė-aplinka_Dalyviams-2021-03-26.pdf

 


 

Konkurso “NERK Į EKO”  metu vaikai gamino lygiažvinį žaltį iš paminkštinimo pagalvėlių, spalvino guašu ir labai tuo džiaugėsi. Jiems sukėlė teigiamų emocijų. Kalbėjom apie nykstančią rūšį.

Projekto nuostatai: Konkurso NERK i EKO nuostatai 2021

 


 
2021 kovo 15-22d. su “Dobiliukų” grupės vaikais prisidėjome prie socialinės gerumo akcijos “SVEIKA SAULYTE!”, kurios metu paminėjome Dauno sindromo dieną. Su vaikais kalbėjome apie skirtumus ir, kad saulytė visiems vienodai šviečia. Kuo anksčiau su vaikais pradėsime apie tai kalbėti tuo geresnių rezultatų sulauksime. Dabar mūsų grupės langus puošia saulytės kurios mums šypsosi kiekvieną dieną ir primena, kad esame visi vienodi saulutės vaikai.
 

 

Nuo 2021 m. kovo 1 d. iki 2021 m. kovo 31d. vyko respublikinis ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, mokytojų projektas ,,STEAM JAUSMŲ MANDALA“, kuriame dalyvavo mūsų “Linelių” grupės vaikai. Su vaikais kalbėjome apie emocijas, kokios jos būna, kaip jaučiamės supykę, kokia veido išraiška mus aplanko esant džiaugsmui. Iš antrinių žaliavų vaikai pagamino savo komandos emociją.

Projekto nuostatatai: Respublikinis Steam jausmų mandala

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelyje- darželyje kovo 10 d. vyko “TRIKREPŠIO” turnyras, inicijuotas Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) Lietuvos sporto muziejaus. Renginį organizavo neformaliojo ugdymo pedagogė Asta Sakalauskienė.
Respublikinis ikimokyklinių įstaigų Trikrepšio festivalis, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti 2021 kovo 05 – 12 d.
Tikslas: perteikti vaikams pergalės už Lietuvą dvasią „kovojant“ trikrepšio aikštelėse, suburti Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenes į masinį trikrepšio žaidimą, sudominti nuotoliniu būdų besiugdančius vaikus trikrepšio žaidimu. Ikimokyklinukų tarpe tradicija tampa Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti žaidžiant trikrepšį.
Dalyvavo Ąžuoliukų, Rūtelių, Obelėlių grupių vaikai, auklėtojos: Asta Dabašinskienė, Asta Venckūnienė, Audronė Zajančkauskienė, Reda Kungienė, Gintauta Labutienė.

 

 
“PAUKŠTELIO LIZDELIS”
Tirkiliškių lopšelio-darželio “Ąžuoliukų” grupės ugdytiniai vieni kitiems draugiškai padėdami, bendradarbiaudami pynė mažiems paukšteliams lizdelį. Kaip gera drauge smagiai veikti ir vieni kitiems padėti!
 

 

,,Želmenėlių” grupės ugdytiniai dalyvavo projekte respublikinės mokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų, mokytojų kūrybinių darbų nuotraukų parodoje „KĄ SLEPIA VANDENYNAS?“. Vaikai klijavo vandenyno gyventojus į savo ,,vandenyną”, žiūrėjo edukacinį filmuką kas gyvena vandenyne.

Projekto nuostatai: Ką slepia vandenynas

 

 

MAŽA SĖKLYTĖ IR PUOŠIA IR MAITINA

“Linelių” grupės vaikai ne tik sodino, augino svogūnus, bet tuo pačiu stebėjo kur svogūnu laiškai auga greičiau vandenyje ar žemėje. Susipažino su svogūno savybėmis kodėl sveika valgyti šią daržovę.  Kievieną dieną stebėjo ir priėmė vienbalsį sprendimą ,kad svogūnai geriau auga žemėje. Užauginus tokius gražuolius vaikai ragavo su duona ir sviestu. Vieniems vaikams patiko ir buvo skanu, kitiems vaikams gražė liežuvį.

 

 

Respublikinė paroda “EKO paveikslas” 

Viena aktualiausiu XXIa. problemų yra aplinkos tarša todėl daug dėmesio skiriame kalbant su vaikais apie antrinių žaliavų perdirbimą, rūšiavimą.  Skatinant aplinkosaugines idėjas renkant, kaupiant ir kūrybiškai panaudojant antrines žaliavas su vaikais gaminome paveikslą iš butelių kamštelių kuriuos surinko vaikai su tėveliais namuose. ,,Želmenėlių” grupės ugdytiniai iš spalvotų pagaliukų konstravo namelį. Parodos trukmė – 2021 m. vasario 20 d. – 2021 m. kovo 15 d.
Projekto nuostatai: Eko paveikslas
 

 

Respublikinė virtuali piešinių paroda ”LIETUVA MANO ŠIRDYJE” (2021-02-15 iki 2021-03-08).

Kadangi buvo duoti trafaretai ,reikėjo piešinius užbaigti. Piešė visi vaikai. Į parodą išsiųsti du kūrybiškiausi  darbeliai. Vaikai piešė spalvotais pieštukais ir akvarele.
 

 
,,Želmenėlių” grupes ugdytiniai dalyvavo projekte „ŽAISLAI IŠ ANTRINIŲ ŽALIAVŲ“. Vaikai bendrom jėgom gamino žaisliuką iš siūlų.
Projekto nuostatai: Žaislai-iš-antrinių-žaliavų
 

 

Vasario 24-oji -vieversio diena. Vieversys-vienas iš pirmųjų paukščių pavasarį sugrįžtančių į Lietuvą iš šiltųjų kraštų. Jis- pavasario pranašas. Pasak  mūsų senolių, jei nori būti greitas visus metus, reikia šią dieną  du kartus apibėgti aplink trobą, nubėgti į kaimo galą ir atgal.

„Obelėlių“ ir „Rūtelių“ grupių vaikai šią dieną nusprendė pasitikti labai sportiškai. Dalyvavome sporto šventėje „PARSKRISK VYTURĖLI, PARNEŠK PAVASARĖLĮ“. Vaikai smagiai atliko įvairias užduotis: mankštinosi, įveikė kliūčių ruožus, darė sniego gniūžtes, kurias metė į taikinį ir statė paskutinius žiemos statinius

 

 

Respublikinis kūrybinių darbų fotografijų projektas ”AŠ IŠAUGAU BATUKUS” (2021-02-02 iki 2021-02-28).

Vaikai mokėsi kirpti žirklėmis apvalias formas, klijavo jas ant batukų .Mokėsi perkirpti juosteles ir iš jų padaryti širdeles. Puošė savo darbeliais išaugtus batukus. Veikloje patyrė daug džiaugsmo .Buvo ugdomas išradingumas ir orginalumas.
 

 
,,Želmenėlių” grupės ugdytiniai dalyvavo projekte ,,PIEŠIAM RANKOM IR PIRŠTUKAIS“. Spalvino medį pirštukais, pagal dailininką Klodą Monė.
Projekto nuostatai: piesiam rankom ir pirstukais
 

 
Respublikinė virtualių darbų paroda ”PLAZDĖK, TRISPALVE, PLAZDĖK”. Ugdytiniai darė iš įvairių konstruktorių vėliavėles .Mokėsi šalies ,kurioje gyvena pavadinimą.,susipažino su Lietuvos vėliava , pasikartojo spalvas.
 

 

,,Želmenėlių” grupės ugdytiniai dalyvavo virtualioje užgavėnių kaukių parodoje „UŽGAVĖNIŲ KAUKĖS 2021“. Gamino užgavėnių kaukę  iš gipsinio tvarsčio.

Virtualios parodos nuostatai: virtuali paroda Užgavėnių kaukės

 

 
Aukletoja Audronė ir auklėtoja Reda dalyvavo Respublikiniame kūrybinio etnografinio kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse “JEI PRAKALBĖTŲ, DAUG PASAKYTŲ”, skirto Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Auklėtojos pasakoja apie savo močiučių austas drobes, o grupės ugdytiniai šokių “Audėjėlė” pristato sunkų ir ilgą darbą.
Projekto nuostatai: Nuostatai Jei prakalbetu
 

 
Respublikinėje virtualioje darbų  parodoje „Keturi metų laikai STEAM proceso veiklose ugdant  ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus“ I etapo metu, kuris vyko 2021m sausio 21d – 2021m vasario 26d susipažinome su žiema ir mėginome naujas veiklas. Lietėme, uostėme ir kitaip tyrinėjome sniegą. Vaikai mėgino dažyti. Kol sniegas buvo labai „sausas“ dažėsi sunkiai, vėliau pradėjus sniegui tirpti dažai ėmė skleistis ant sniego. Po kelių dienų iš lauko atsinešėme varveklių ir pamėginome tuo pačių principu nudažyti varveklį ant varveklio dažai skleidėsi ir liejosi daug lengviau. Laukiame II etapo kurio metu susipažinsime su pavasariu.
 

 
Ši žiema kitokia, ji balta ir šalta, todėl pasinaudojome galimybe ir atlikome eksperimentą kurio metu vaikai stebėjo kas nutinka su karštu vandeniu esant dideliam šalčiui išpilant vandenį aukštyn. Kaip pasikeitė vandens savybės. Vaikams labai patiko ir liko sužavėti reginių. Parodos trukmė nuo 2021m sausio 20d iki 2021m vasario 10d.
Projekte “ŠALČIO IŠDAIGA” dalyvavo “Linelių” grupė kartu su mokytoja Justina Mažliake.
Projekto nuostatai: Šalčio išdaigos ore
 

 
Su “Linelių” grupe dalyvavome 2021 m. sausio 26 d. – 2021 m. vasario 12 d projekte “LAISVĖS BOKŠTAS”. Iš spageti makaronų ir zefyrų gaminome bokštą kurio viršūnę papuošėme Lietuvos vėliava. Vaikai bandė įvairius būdus kaip pastatyti bokštą kuo aukštesnį, kad būtų tvirtas ir stovėtų. Vieni vaikai padėjo draugui, kiti projektavo ir ėmėsi iniciatyvos. Vėliau matavome kokios bokštas aukščio, pločio.
Mūsų bokšto aukštis 26cm
Plotis 20cm
Statiniui prireikė 17vnt pilnų spagečių.
Bokštą pavyko pastatyti 2 aukštų.
Projekto nuostatai: Laisvės bokštas

 


 

,,Želmenėlių” grupės ugdytiniai dalyvavo respublikinės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, mokytojų, tėvų (globėjų), virtuali kūrybinių darbų parodoje „VANDENS EKSPERIMENTŲ PASAULIS VAIKO AKIMIS“. Vaikai išbandė piešimą su burbuliukais,piešimą ant ledo, piešimą ant sušaldytos vatos bei sušaldyto popieriaus lapo.

Kūrybinių darbų virtualios parodos nuostatai: VANDENS EKSPERIMENTŲ PASAULIS VAIKO AKIMIS

 


 

Norėtume pristatyti įstaigos projektą “AČIŪ KALĖDŲ SENELIUI” (2021-01-06/19)
Iniciatorės ir vykdytojos Vera Puzinova ir Jūratė Peikauskienė.
Projekto nuostatai: ačiū Kalėdų Seneliui

 


 

Kauno Tirkiliškių lopšelio – darželio pedagogai organizuoja Respublikinį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų projektą “MANO LAISVĖS STATULA”.

Kviečiame visus norinčius dalyvauti.

Projekto nuostatai pridedami 2021 m. Projekto nuostatai

 


 

Įstaigos pedagogai taikydami STEAM elementus ir  netradicinius ugdomuosius veiklos metodus, skatindami  vaikų  fizinį aktyvumą, aplinkos pažinimą, tyrinėjimą ir  meninė  veiklos sritys panaudojant SNIEGO tyrinėjimą dalinosi gerąja patirtimi. Pats tobuliausias metas eksperimentams-tai žiemos karaliaus SNIEGO  tyrinėjimas.

Besidžiaugdami iškritusius sniegu, šaltuku, žemę sukausčiusiu ledu-norėjosi kuo daugiau su jais smagių , įdomių eksperimentų atlikti. Stebėdami sniegą ir krintančias snaiges-nusprendėme ,kad jie būna:

 • Balti
 • Bekvapiai
 • Brr brr labai šalti
 • Lengvi kaip pūkeliai
 • Minkšti kaip debesėliai
 • Na ir beskoniai (nebent ledas būtų pagardintas braškių uogienė, tai būtų braškių skonio)
 • Taip pat stebėjome, kuo pavirsta sniegas atneštas į šiltą grupę…

O kiek susikaupimo ir kantrybės reikėjo išlaukti, kol vanduo sušalo į ledą. Smagu buvo stebėti, kaip stingsta lede įvairios žolės, riešutai, smilgos ir kita gamtinė medžiaga.

Į balioną su vandeniu įpylus spalvotų dažų – gavosi nuostabios žiemos gėlės.

Mažieji menininkai ant sniego purškė spalvotus dažus-palikdami sniege gėlės žiedus, įvairius pėdsakus ar sniege atsiradusius Lietuvos vėliavos spalvų fragmentus.

Smagu, kai atėjo tikra žiema. Su sniegu, speigu, nuo stogų nutįsusiais varvekliais…

Džiaugsmingos vaikučių patirtys…

 


 

2021 metų sausio 13-osios paminėjimo “Atmintis gyva, nes liudija” akimirkos.

 
 

 

Kauno Tirkiliškių lopšelio – darželio “Ąžuoliukų”, “Obelėlių” ir “Rūtelių” grupių ugdytiniai ir muzikos mokytojos Gražina ir Giedrė organizuoja projektines veiklas pagal edukacinę programą “Giedokim sutartinai”.

Pridedama edukacinė programa “Giedokim sutartinai” Giedokim sutartinai edukacinė programa

Projektas „Edukacinė programa „Giedokim sutartinai“ 

Kauno pedagogų kvalifikacijos centras sėkmingai įgyvendino projektą „Edukacinė programa „Giedokim sutartinai“, finansuojamą Kultūros rėmimo fondo lėšomis. Projekto tikslas – puoselėti etninės kultūros sklaidą bei stiprinti vaikų tautinę savimonę, ypatingai daug dėmesio skiriant lietuvių liaudies folklorui ir sutartinėms.

Projekto edukaciniuose užsiėmimuose dalyvavę Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio ir Kauno menų darželio „Etiudas“ ikimokyklinės grupės (5-6 m.) ugdytiniai ne tik susipažino su lietuvių liaudies folkloru, sutartinėmis, išmoko jas giedoti, bet ir smagiai leido laiką. Vaikams mokytis giedoti sutartines padėjo asociacijos „Kadujo“ nariai bei darželių pedagogai. Dėl susidariusios epidemiologinės situacijos ir atsižvelgus į rekomendacijas dėl Covid-19 pandemijos, projektas buvo perkeltas į virtualią erdvę ir vykdomas nuotoliniu būdu.

Pridedamas kvietinas bendradarbiauti KPKC kvietimas bendradarbiauti

Vaikučių dainos ir pasiekimai dalyvaujant projekte.

[/video]

 

 

 


 

2020 spalio 23 dieną „Ąžuoliukų” grupės ugdytiniai dalyvavo nuotolinio ETWINING tarptautinio projekto folkloro festivalyje „ŠĖLTINIS 2020“ . Šiuo projektu mes plėtėme integracinius ryšius tarp įvairaus lygmens švietimo įstaigų per ugdymąsi liaudies menu. Tobulinome dalyvių tarpkultūrinės komunikacijos įgūdžius ugdant toleranciją kitų šalių kultūroms. Ugdytiniai domėjosi  lietuvių liaudies ir kitų šalių kūryba ir tradicijomis.

 


 

Ruduo turtingas gausybe įvairiausių gėrybių ir spalvų.Vaikai džiaugdamiesi rudeninėmis spalvomis, rudenėlio sunokintais vaisiais ir kitomis gamtinėmis medžiagomis su pedagogų pasitelktu kūrybiškumu, išradingumu – sukūrė nuostabius gamtos kilimus parodai “GAMTOS SPALVOS”. Paroda vyko darželio kieme nuo 2020 spalio 12 d., taip pat prie jos stipriai prisidėjo ir tėvelių bendruomenė, kuriai labai dėkojame.

 


 

2020 spalio 12 dieną Tirkiliškių lopšeliuo-darželio ugdytiniai dalyvavo rengiamame rytmetyje „MAŽOJI MYLIA“. Vaikai visi drauge sportavo, smagiai juokėsi, kartu bėgo mažąją mylią. Gera nuotaika ir įspūdžiai mažuosius lydėjo visą likusių dieną.

 


 

2020 kovo 26 dieną Tirkiliškių lopšelyje-darželyje vyko respublikinis trikrepšio festivalis. Mažieji žaidė komandomis, stengėsi pataikyti į krepšinį, mokėsi saugiai žaisti šalia vienas kito.

 


 

2020 03 05 d. Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Reda Kungienė ir priešm. ugd. mokytoja Asta Venckūnienė priešmokyklinės „Linelių“ grupės ugdytiniams vedė atvirą veiklą „SUVERSIU VERINĖLĮ ANT PAVASARIO ŠAKELIŲ“. Pedagogės supažindino vaikus su tradiciniais lietuvių amatais, senovės buities įrankiais, kuriuos realiai išbandė, tyrinėjo. Susipažino su tautinių drabužių raštais, jų simbolika. Turėjo galimybę pasimatuoti medines klumpes. Ugdytiniai mokinosi įvardinti amatininkų pavadinimus, diskutavo, reiškė mintis apie tų buities prietaisų veikimą, kuo jie skiriasi nuo šių dienų buities prietaisų, apie juos minė mįsles. Vaikai buvo supažindinti su tautodailės rūšimi-„Sodų „ rišimo technika. Visi ugdytiniai bendraudami ir bendradarbiaudami rišo reketukus, džaiugėsi bendru kūrybiniu darbu. Vėliau savo reketukais papuošė sprogstančias slyvų šakeles ir pasipuošė savo grupę.

 


 

Respublikinio ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, tėvų ir pedagogų projekto “Pinu Vaivos juostą knygelės puslapiuose” organizuoto Kauno Tirliliškių lopšelio – darželio kūrybinės darbo grupės NUOSTATAI

2020 Projekto nuostatai

    Ačiū visiems pedagogams, vaikučiams ir tėveliams dalyvavusiems projektinėje veikloje, pasidalinusiems savo darbeliais. Pasidžiaukime visi ir pasižiūrėkime mokytojos metodininkės Gitanos – Janinos Kordušienės parengtą filmuką

https://www.youtube.com/watch?v=TG7p484BymM

 


 

2020 vasario 11dieną Tirkiliškių lopšelyje-darželyje vyko Kauno miesto ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų renginys „ŽIEMA DŽIAUGIUOSI- GERAI JAUČIUOSI“. Mažieji žaidė įvairius linksmus sniego žaidimus: gaudė ir mėtė kamuoliukus, statė sniego bokštus, lenktyniavo traukdami vienas kitą rogutėmis, smagiai čiuožinėjo nuo kalniuko.

Sportuojant šaltukas nebaisus!

 


 

2019 lapkričio  28 dieną Tirkiliškių lopšelio-darželio priešmokyklinės grupės ugdytiniai dalyvavo „MAŽOJOJE ALEKSOTO OLIMPIADOJE“ Kauno Prezidento V. Adamkaus gimnazijoje. Čia vaikai susipažino su mokyklos aplinka, kompiuterinėmis klasėmis, atliko įvairius eksperimentus, dalyvavo viktorinoje, sportavo didelėje mokyklos salėje, kuri mažiesiems paliko didelį įspūdį.

 


 

2019 11 04 dieną Tirkiliškių lopšelyje darželyje vyko linksmas renginys „SPORTUOJANTIS KORIDORIUS“. Čia mažieji atliko įvairias smagias užduotėles: laipiojo, šokinėjo, segiojo spalvotus sagučius, gaudė balionus. Smagu sportuoti linksminantis!

 


 

2019 spalio 23 dieną Tirkiliškių lopšelyje-darželyje vyko judesio studijos “STRAKALIUKAS” veikla. Šios veiklos metu vaikai daug judėjo, sportavo, atliko įvairias, greičio ir koordinacijos užduotis.

 


 

2019 rugsėjo 27 dieną “Linelių” grupės vaikučiai dalyvavo masiniame šokyje, kurį organizavo Kauno LSU. Visi drauge-dideli ir patys mažiausi judėjo, šoko ir linksminosi  pagal linksmą, smagią muziką.

 


 

Ilgalaikio projekto “Aktyvi veikla, sveikas vaikas – laimingas vaikas” nuostatai 2019 projektas. Sveikas vaikas-laimingas vaikas