Gerbiami Tėveliai,
Nuoširdžiai dėkojame už paramą mūsų lopšeliui – darželiui, kurią suteikiate pervesdami dalį gyventojų pajamų mokesčio sumos. 2019 m. gavome 1800 Eur paramos. Šių lėšų neišleidome, taupydami jas lauko erdvėms įkurti. Mūsų svajonė – turėti lauko sporto aikštyną, kur vaikučiai galėtų sportuoti gryname ore. Susiklosčius visai Lietuvai ir pasauliui nepalankioms sąlygoms (užklupus corona virusui ir įvedus karantiną) finansavimo deja ir vėl negausime. Šiuo metu įstaigos biudžetas dar labiau sumažintas, o Jūsų skiriamos spec. lėšos ugdymo kokybės gerinimui (0,58cnt. už kiekvieną lankytą dieną) uždarius darželį taip pat nesurenkamos. Kreipiamės į Jus prašydami Jūsų pervesti 1,2 proc. Tirkiliškių lopšeliui-darželiui, nes tai didžiulė pagalba mums, įkuriant fizinio aktyvumo sporto erdves vaikučiams.
Kartu mes galime daug daugiau!

Paramą galite pervesti, užpildę Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos prašymo formą (FR0512 versija 04):

1. Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą EDS) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/

2.  Užpildytą prašymo formą galite tiesiogiai įteikti savo gyvenamos vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritorinio skyriaus darbuotojui;

3. Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui.

Prašymo blankus (forma FR0512 (versija 04 ) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose, teritoriniuose jų skyriuose arba galite parsisiųsti paspaudę nuorodą:FR05124

Duomenys, reikalingi pildant prašymo formą:

1. Gavėjo tipas (E1 laukelis formoje) – 2  (Paramos gavėjas)

2. Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) (E2 laukelis formoje): 191098012 (Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio kodas)

Pastaba: nusprendus pajamų mokesčio dalį skirti paramos gavėjui ilgiau kaip vienerius metus, pildomas E5 laukelis prašymo formoje. (Tokiu atveju E5 laukelyje turi būti įrašomi laikotarpio pabaigos metai, t. y. paskutinis mokestinis laikotarpis, kurio pajamų mokesčio dalį prašoma pervesti. E5 laukelyje įrašomas laikotarpis neturi būti ilgesnis kaip 5 metai)

Prašymo formos pildymo instrukcija  https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/TAR.25DDC77CDB18/asr

Išsamiau apie 1.2 % pajamų mokesčio skyrimą paramai galite sužinoti https://www.vmi.lt/cms/gpm-dalis-paramai

Dėkojame už Jūsų paramą!

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie parėmėte mūsų įstaigą pervesdami 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM)

2019 metais gavome1834,23 Eur.

už gautas 2% paramos lėšas 2019 metais atliktas fasado remontas už 198,83 ir  įsigyta knygų už 200 Eur.
2020 metais planuojame įrengti lauko bibliotekėlę vaikams.

Įstaigos administracija.

Gerbiami tėveliai, seneliai, darbuotojai ir visi kiti Tirkiliškių lopšelio-darželio  bičiuliai,

2018 metais gavome – 1400 eurų.

Šiuos pinigus panaudosime darželio lauko edukacinių erdvių atnaujinumui, pavėsinių grindų dangai atnaujinti, vartelių kontrolės sistemos įrengimui.

Siekiant užtikrinti geras ugdymosi sąlygas vaikams, nuoširdžiai prašome paremti mūsų įstaigą ir 2019 metais.

Iš anksto dėkojame.

Administracija.

2% pajamų mokestis Valstybinei mokesčių inspekcijai iki kiekvienų (ar einamų) metų gegužės 1 dienos.

nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie parėmėte mūsų įstaigą, pervesdami 2% pajamų mokesčio (GPM).

2017 m. gavome – 1815,08 Eur.

Šiuos pinigus panaudosime darželio vidaus edukacinių erdvių atnaujinimui.

Siekiant užtikrinti geras ugdymosi sąlygas vaikams, nuoširdžiai prašome paremti mūsų įstaigą ir 2018 metais.

Iš anksto dėkojame.

Administracija.

nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie
      parėmėte mūsų įstaigą, pervesdami 2% pajamų mokesčio (GPM).

2016 m. gavome  – 2100 Eur.

Šiuos pinigus panaudosime darželio lauko edukacinių erdvių įrengimui ir atnaujinimui.

Siekiant užtikrinti geras ugdymosi sąlygas vaikams, nuoširdžiai prašome paremti mūsų įstaigą ir 2017 m.

Iš  anksto dėkojame

Administracija

2 % pajamų mokestis Valstybinei mokesčių inspekcijai pervedamas iki kiekvienų (ar einamų) metų gegužės 1 d.