Gerbiami tėveliai, seneliai, darbuotojai ir visi kiti Tirkiliškių lopšelio-darželio  bičiuliai,

2018 metais gavome – 1400 eurų.

Šiuos pinigus panaudosime darželio lauko edukacinių erdvių atnaujinumui, pavėsinių grindų dangai atnaujinti, vartelių kontrolės sistemos įrengimui.

Siekiant užtikrinti geras ugdymosi sąlygas vaikams, nuoširdžiai prašome paremti mūsų įstaigą ir 2019 metais.

Iš anksto dėkojame.

Administracija.

2% pajamų mokestis Valstybinei mokesčių inspekcijai iki kiekvienų (ar einamų) metų gegužės 1 dienos.

nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie parėmėte mūsų įstaigą, pervesdami 2% pajamų mokesčio (GPM).

2017 m. gavome – 1815,08 Eur.

Šiuos pinigus panaudosime darželio vidaus edukacinių erdvių atnaujinimui.

Siekiant užtikrinti geras ugdymosi sąlygas vaikams, nuoširdžiai prašome paremti mūsų įstaigą ir 2018 metais.

Iš anksto dėkojame.

Administracija.

nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie
      parėmėte mūsų įstaigą, pervesdami 2% pajamų mokesčio (GPM).

2016 m. gavome  – 2100 Eur.

Šiuos pinigus panaudosime darželio lauko edukacinių erdvių įrengimui ir atnaujinimui.

Siekiant užtikrinti geras ugdymosi sąlygas vaikams, nuoširdžiai prašome paremti mūsų įstaigą ir 2017 m.

Iš  anksto dėkojame

Administracija

2 % pajamų mokestis Valstybinei mokesčių inspekcijai pervedamas iki kiekvienų (ar einamų) metų gegužės 1 d.