Lopšelis-darželis plėtoja sociokultūrinius ryšius, rengia bendrus projektus su organizacijomis, švietimo ir kultūros įstaigomis. Mūsų lopšelio-darželio socialiniai partneriai su kuriais pasirašytos bendradarbiavimo sutartys:

1. Kauno pedagogų kvalifikacijos centru Bendradarbiavimo sutartis su KPKC.
2. Kauno Moksleivių Aplinkotyros centru  Bendradarbiavimo sutartis su Kauno moksleivių aplinkotyros centru.
3. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Tirkiliškių“ biblioteka Bendradarbiavimo sutartis su V. Kudirkos viešają biblioteka.
4. Kauno Tirkiliškių mokykla – darželiu Bendradarbiavimo sutartis su Tirkiliškių mokykla – darželiu.
5. Aleksoto seniūnijos Naugardiškių bendruomenė Bendradarbiavimo sutartis su Aleksoto seniūnija naugardiškių bendruomene.
6. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija Bendradarbiavimo sutartis su V. Adamkaus gimnazija 1.
8. Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodu Bendradarbiavimo sutartis su VDU Botanikos sodu.
9. Vaikų lopšeliu – darželiu ,,Dvarelis" Bendradarbiavimo sutartis su darželiu Dvarelis.
10. Socialinės veiklos asociacija „Šviesos kampelis“ Bendradarbiavimo sutartis su asociacija Šviesos kampelis.
11. Šeimos klinika ,,Sveikatos ratas“ Bendradarbiavimo sutartis su šeimos klinika Sveikatos ratas.
13. Kauno lopšeliu  – darželiu ,,Spindulėlis" Bendradarbiavimo sutartis su darželiu Spindulėlis.
14. RĮDA  „Sveikatos Želmenėliai“ Bendradarbiavimo sutartis su Sveikatos želmenėliai 1.
15. Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija RIUKKPA Bendradarbiavimo sutartis su RIUKKPA.
16. Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacijs PAKA  Bendradarbiavimo sutartis su pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacija.
17. A.Žikevičiaus saugaus vaiko mokykla Bendradarbiavimo sutartis su A. Žikevičiaus mokykla.