Tirkiliškių g. 47, LT-46458, Kaunas

Tel./faks. (8 37) 392600

El. paštas tirkdarzelis@gmail.com

 

VAIKO GEROVĖS KOMISIJA

 
Pirmininkė - Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, psichologė;
Sekretorė – Jolita Bikienė, ikimokyklinio  ugdymo mokytoja.
Nariai:
  • Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė;
  • Vera Puzinova, vyresnioji socialinė pedagogė;
  • Asta Dabašinskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
  • Asta Sakalauskienė, meninio ugdymo (šokio) vyresnioji mokytoja.
 
 

ĮSTAIGOS TARYBA

PirmininkasVaida Sabaliauskienė, tėvų atstovė
 
Nariai:
  • Audronė Zajančkauskienė, mokytoja metodininkė;
  • Asta Venckūnienė, vyresnioji mokytoja;
  • Janina Čereškienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui;
  • Virginija Sutkaitienė, vyresnioji mokytoja;
  • Asta Puzinovienė, tėvų atstovas;
  • Eglė Stanislovaitienė, tėvų atstovas;
  • Rima Aniulskienė, mokytojos padėjėja.
  • Valda Urbonienė, mokytojos padėjėja.

 

 

MOKYTOJŲ TARYBA

Pirmininkė – Neringa Šeštokienė, direktorė.

Nariai:

  • Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, psichologė,
  • Asta Dabašinskienė, mokytoja,
  • Asta Sakalauskienė, meninio ugdymo (šokio) mokytoja,
  • Asta Venckūnienė, vyresnioji mokytoja,
  • Audronė Zajančkauskienė, mokytoja metodininkė,
  • Justina Mažliakė, mokytoja,
  • Justina Rutkauskė, vyresnioji mokytoja,
  • Gintauta Labutienė, vyresnioji mokytoja,
  • Gražina Meilutienė, vyresnioji meninio ugdymo (muzikos)  mokytoja,
  • Giedrė Tallat-Kelpšaitė, meninio ugdymo (muzikos) mokytoja,
  • Jolita Bikienė, mokytoja,
  • Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė,
  • Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja,
  • Gita Gručkovskienė, mokytoja,
  • Virginija Sutkaitienė, vyresnioji mokytoja,
  • Vera Puzinova, vyresnioji socialinė pedagogė.

 

KRIZIŲ VALDYMO KOMANDA

Pirmininkė – Neringa Šeštokienė, direktorė.

Nariai:

  • Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, psichologė,
  • Vera Puzinova, vyresnioji socialinė pedagogė,
  • Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė,
  • Audronė Zajančkauskienė, mokytoja metodininkė.

 

DARBO TARYBA

Pirmininkė – Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui,

Nariai:

  • Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja,
  • Jolanta Grigienė, mokytojos padėjėja.

 

 

ATESTACINĖ KOMISIJA

Pirmininkė – Neringa Šeštokienė, direktorė.

Sekretorė – Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė.

Nariai:

  • Audronė Bukmanaitė, švietimo skyriaus vyriausioji specialistė,
  • Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja,
  • Gintauta Labutienė, vyresnioji mokytoja.

 

VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ORGANIZAVIMO DARBO GRUPĖ

Pirmininkė – Janina Čereškienė, direktorės pavaduotoja ūkiui.

Nariai:

  • Daiva Bikienė, mokytojos padėjėja,
  • Valentina Mitkuvienė, virėja,
  • Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja.

 

METINĖS INVENTORIZACIJOS VYKDYMO DARBO GRUPĖ

  • Gintauta Labutienė, vyresnioji mokytoja,
  • Asta Venckūnienė, vyresnioji mokytoja,
  • Daiva Bikienė, mokytojos padėjėja.

 

FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMO IR VEIKLOS ORGANIZAVIMO DARBO GRUPĖ

Darbo grupės pirmininkė  - Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.

Nariai:

  • Vera Puzinova, socialinė pedagogė;
  • Jūratė Peikauskienė, logopedė;
  • Asta Sakalauskienė, meninio ugdymo (šokio) mokytoja
  • Asta Venckūnienė, mokytoja;
  • Audronė Zajančkauskienė, mokytoja;
  • Justina Mažliakė, tėvų atstovė;
  • Rūta Kalvaitienė, visuomenės sveikatos biuro specialistė;
  • Audronė Vizbarienė, bendruomenės atstovė, RIUKKPA prezidentė.