VAIKO GEROVĖS KOMISIJA
- Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė;
- Vera Puzinova, vyresnioji socialinė pedagogė;
- Asta Dabašinskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytoja;
- Asta Sakalauskienė, meninio ugdymo (šokio) vyresnioji mokytoja.
ĮSTAIGOS TARYBA
- Audronė Zajančkauskienė, mokytoja metodininkė;
- Asta Venckūnienė, vyresnioji mokytoja;
- Janina Čereškienė, direktoriaus pavaduotoja ūkiui;
- Virginija Sutkaitienė, vyresnioji mokytoja;
- Asta Puzinovienė, tėvų atstovas;
- Eglė Stanislovaitienė, tėvų atstovas;
- Rima Aniulskienė, mokytojos padėjėja.
- Valda Urbonienė, mokytojos padėjėja.
MOKYTOJŲ TARYBA
Pirmininkė – Neringa Šeštokienė, direktorė.
Nariai:
- Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, psichologė,
- Asta Dabašinskienė, mokytoja,
- Asta Sakalauskienė, meninio ugdymo (šokio) mokytoja,
- Asta Venckūnienė, vyresnioji mokytoja,
- Audronė Zajančkauskienė, mokytoja metodininkė,
- Justina Mažliakė, mokytoja,
- Justina Rutkauskė, vyresnioji mokytoja,
- Gintauta Labutienė, vyresnioji mokytoja,
- Gražina Meilutienė, vyresnioji meninio ugdymo (muzikos) mokytoja,
- Giedrė Tallat-Kelpšaitė, meninio ugdymo (muzikos) mokytoja,
- Jolita Bikienė, mokytoja,
- Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė,
- Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja,
- Gita Gručkovskienė, mokytoja,
- Virginija Sutkaitienė, vyresnioji mokytoja,
- Vera Puzinova, vyresnioji socialinė pedagogė.
KRIZIŲ VALDYMO KOMANDA
Pirmininkė – Neringa Šeštokienė, direktorė.
Nariai:
- Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui, psichologė,
- Vera Puzinova, vyresnioji socialinė pedagogė,
- Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė,
- Audronė Zajančkauskienė, mokytoja metodininkė.
DARBO TARYBA
Pirmininkė – Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui,
Nariai:
- Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja,
- Jolanta Grigienė, mokytojos padėjėja.
ATESTACINĖ KOMISIJA
Pirmininkė – Neringa Šeštokienė, direktorė.
Sekretorė – Jūratė Peikauskienė, logopedė metodininkė.
Nariai:
- Audronė Bukmanaitė, švietimo skyriaus vyriausioji specialistė,
- Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja,
- Gintauta Labutienė, vyresnioji mokytoja.
VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ORGANIZAVIMO DARBO GRUPĖ
Pirmininkė – Janina Čereškienė, direktorės pavaduotoja ūkiui.
Nariai:
- Daiva Bikienė, mokytojos padėjėja,
- Valentina Mitkuvienė, virėja,
- Reda Kungienė, vyresnioji mokytoja.
METINĖS INVENTORIZACIJOS VYKDYMO DARBO GRUPĖ
- Gintauta Labutienė, vyresnioji mokytoja,
- Asta Venckūnienė, vyresnioji mokytoja,
- Daiva Bikienė, mokytojos padėjėja.
FIZINIO AKTYVUMO SKATINIMO IR VEIKLOS ORGANIZAVIMO DARBO GRUPĖ
Darbo grupės pirmininkė – Asta Sutkienė, direktorės pavaduotoja ugdymui.
Nariai:
- Vera Puzinova, socialinė pedagogė;
- Jūratė Peikauskienė, logopedė;
- Asta Sakalauskienė, meninio ugdymo (šokio) mokytoja
- Asta Venckūnienė, mokytoja;
- Audronė Zajančkauskienė, mokytoja;
- Justina Mažliakė, tėvų atstovė;
- Rūta Kalvaitienė, visuomenės sveikatos biuro specialistė;
- Audronė Vizbarienė, bendruomenės atstovė, RIUKKPA prezidentė.