Užgavėnės

Užgavėnės yra graži žiemos pabaigos šventė, tradiciškai apipinta džiaugsmu, įvairiais papročiais, apeigomis. Vasario 9 dieną, antradienį,  persirengėlių vaikštynėmis prasidėjo Užgavėnės. Kaip ir  kasmet ikimokyklinio ugdymo grupes, administraciją, ir techninį personalą aplankė čigonė, ožka, Lašininis, Kanapinis, velnias, ubagas, daktaras, ragana. Persirengėliai triukšmingai ir linksmai kvietė visus didelius ir mažus išvyti „žiemą iš kiemo“. Esant nepalankioms oro sąlygoms visi susirinkome į salę, o ,,Morės“ likimą stebėjome per langą. Salėje stebėjome Lašininio ir Kanapinio–žiemos ir pavasario simbolinių būtybių – kovą. Be abejo, laimėjo Kanapinis, kuris kvietė saulę savo spinduliais žemę pažadinti, linkėdamas gero ir gausaus  derliaus. Sudeginus Morę, Kanapinis ragino susirinkusius džiaugtis, šokti ir dainuoti, nes nuo blogio jau išsivaduota ir „žiema iš kiemo“  išvaryta. Taigi visi linksminomės, šokome, dainavome ir blynų iki soties prisiragavome.