Rugsėjo 1-oji

Mokslo metų pradžios šventė
"Vasarėle,  lik sveika!  Rudenėli, labas".

Į grupes, plačiai duris atvėręs,
                                                                             Grįžta vasaros takais rugsėjis.
                                                                             Ir po paslaptingą žinių šalį
                                                                             Leidžiasi keliaut visi, kas gali.

Šiltą Rugsėjo 1-osios rytą, sugužėjo į mūsų darželį vaikučiai, paūgėję ir visai mažučiai. Visi šiandien pradėjo kelionę po žinių šalį:vieni – pirmus žingsnius žengdami, kiti – jau besiruošiantys būti mokiniais.  Grupėse susipažinę su auklėtojomis, susitikę su seniai matytais ir naujais draugais, išėjome į kiemą, kuriame buvo…  PEPĖ. Ji pakvietė vaikučius ir tėvelius kartu linksmintis, žaisti su balionais, šokti ir dainuoti.  Prisiminkime šventės akimirkas.