Tirkiliškių g. 47, LT-46458, Kaunas

Tel./faks. (8 37) 392600

El. paštas tirkdarzelis@gmail.com

 

Valstybės atkūrimo šimtmečio akivaizdoje praeitis suvokiama ne tik kaip priežastis iškilmingai paminėti svarbią sukaktį, bet ir kaip paskata susimąstyti apie praeities svarbą dabarčiai. Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio bendruomenė, organizuodama projektą ,,Dovana Lietuvai“, subūrė trylika Kauno ikimokyklinių ugdymo įstaigų drauge švęsti Lietuvos šimtmetį. Vaikai mažomis rankutėmis, gamino suvenyrines vėliavėles, užrašydami ar nupiešdami linkėjimą savo Tėvynei. Vasario 15 dieną džiugiai nusiteikę susirinkome į Laisvės alėję pabūti bendrystėje: kartu  iš visos širdies sugiedoti Tautišką giesmę, padeklamuoti eilėraščių, padainuoti linksmą Ingos Šeduikienės dainelę ,,Nupiešiu Lietuvą“. Pasidžiaugę į dangų paleistais trispalviais balionais, dainuodami patriotines dainas, žygiavome eisenoje link Lietuvos Respublikos Istorinės Prezidentūros. Prezidentūros prieigose savo vėliavėlėmis papuošėme tris širdis, kurias skyrėme LR prezidentams A. Smetonai, A. Stulginskiui ir K. Griniui pagerbti.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Gitana Janina Kordušienė užfiksavo gražiausias projekto akimirkas ir sukūrė filmuką.