Tirkiliškių g. 47, LT-46458, Kaunas

Tel./faks. (8 37) 392600

El. paštas tirkdarzelis@gmail.com

 

„Obelėlių“ gr. ugdytiniai gruodžio 15 d. vyko į edukaciją Birštone “Linksmybės Nemuno kilpų regioniniame parke“. Kelionės metu susipažino su Nemuno kilpų regioniniu parku, Prienų ir Birštono miestų istorine praeitimi, dabartimi,  lankytinomis vietomis, apžiūrėjo ir gerėjosi šių miestų Kalėdinėmis eglutėmis. Edukacijos metu vaikai savo mažomis rankytėmis gamino kūčiukus, o kol jie kepė atliko įvairias užduotis. Pasidengę stalus, sukūrę šventinę nuotaiką-sėdo ragauti iškeptų kūčiukų ir aguonpienio. Susipažinę su Birštono istorija, Kneipo taku, suradę lobį ir išgirdę nykštuko linkėjimus laimingi, pilni įspūdžių grįžo į darželį. O ten vaikučių laukė staigmena…!

2021_12_15-birstono-kelione19

Daugiau nuotraukų rasite: https://www.tirkiliskiudarzelis.lt/projektine-veikla/