Džiaugiamės!!!

Gerb. Tėveliai,

2019 m. rugsėjo mėnesį Kauno m. savivaldybės pateikta projekto „50 kw galios saulės energijos foto elektrinės įrengimas Kauno Tirkiliškių lopšelyje-darželyje“ paraiška pagal priemonę „Atsinaujinančių energijos išteklių (saulės, vėjo, biokuro panaudojimas visuomeninės ir gyvenamosios paskirties pastatuose)“ finansavimui gauti.

Siekiant ilgalaikės ekonominės naudos bei užtikrinant tvarią socialinę bei aplinkosauginę naudą 2021 m. rugpjūčio mėnesį ant Tirkiliškių lopšelio-darželio stogo sumontuota saulės energijos foto elektrinė.

Džiaugiamės saulės energija, kuri yra ekologiška, draugiška aplinkai, neišmeta į atmosferą anglies dvideginio ir kitų cheminių junginių, nedidina vadinamojo šiltnamio efekto!

Pagarbiai,

Tirkiliškių lopšelio-darželio administracija