Img
Bėgu Lietuvai 2025

Kovo 11 d. Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio „Linelių“ grupės vaikai džiugiai dalyvavo akcijoje „Bėgu Lietuvai 2025“ Naugardiškių parke. Jūsų entuziazmas, energija ir meilė Lietuvai sušildė šventinę dieną!
Dėkojame visiems mažiesiems bėgikams, jų tėveliams ir pedagogams už bendrystę, judėjimo džiaugsmą ir gražų Lietuvos gimtadienio paminėjimą. Jūs visi esate mūsų šalies ateitis – stipri, sveika ir vieninga!

img
img