,,Aleksoto talentai 2014″

2014 gegužės 14 d. šv.Pranciškaus mokykloje vyko Aleksoto seniūnijos Naugardiškių bendruomenės organizuotas konkursas ,,Aleksoto talentai 2014". Mūsų lopšelio-darželio ,,Linelių" gr. vaikučių ansamblis ir mažieji aktoriai tapo šio konkurso laureatais. Sveikiname dainorėlius Laurą Lilaitę, Ugnių Bielinską, Simoną Stanislovaitytę ir inscenizacijos ,,Ir po žentui" atlikėjus – Pijų Gaurylių, Ugnių Bielinską, Laurą Lilaitę, Rugilę Rinkevičiūtę. Labai džiaugiamės šauniomis mamytėmis. Jos taip pat tapo konkurso laureatėmis. Aušros Mordienės darbai sužavėjo visus komisijos narius. Dalyvė pristatė asmeninių darbų parodą. Jos talentas nėrimas ir siuvinėjimas kryželiu. Diplomu už floristinius darbus apdovanota  Edita Lukauskienė.