Akcija „Būk saugus, moksleivi“

Ketvirtadienį spalio 22 dieną, 10 val., darželio priešmokyklinukai dalyvavo socialinės pedagogės organizuotoje akcijoje „Būk saugus, moksleivi“. Tą dieną darželyje lankėsi Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos prevencinės veiklos poskyrio viršininkė Jovita Lapėnaitė. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, kaip ir kasmet, organizuoja šią akciją, kurios tikslas – supažindinti ugdytinius su saugaus elgesio taisyklėmis namuose, darželyje, gamtoje, paaiškinti, kaip išvengti gaisro ir kaip reikėtų elgtis jam kilus.
Pareigūnė priešmokyklinukams pravedė pamokėlę, kurios metu papasakojo, ką daryti ir kaip elgtis kilus gaisrui. Vaikai buvo supažindinti su saugaus elgesio gaisro metu taisyklėmis, buvo demonstruojami mokomieji filmai, atsakinėjama į užduotus klausimus. Visi smalsuiai žiūrėjo filmuką, kuriame užfiksuota, kaip nuo žvakės kyla gaisras ir kaip staiga kambaryje kyla temperatūra. Dabar ugdytiniai jau žino, kad kilus gaisrui reikia skambinti 112 arba 01. Ši pamokėlė buvo įdomi ir labai naudinga.