Šviesa taikai
Pasaulinis bendruomenių ir mokyklų tinklas  ENO (Environment Online) organizavo pasaulinę akciją- projektą “LIGHT FOR PEACE”. Akcijos vienas iš tikslų – skatinti vaikų kūrybiškumą gaminant žibintus iš pakartotinai panaudojamų medžiagų, bei akcentuoti, kokia svarbi yra šviesa kiekvienam iš mūsų ir kokie yra galimi jos tausojimo būdai. 2022 m. gruodžio 2 dieną 17.00 val. Kauno Tirkiliškių lopšelio-darželio kieme nušvito daugybė vaikučių pagamintų žibintų.  Įsijungiant į projektą- akciją siekėme sukurti šviesos grandinę, kuri apimtų visą pasaulį ir neštų šviesą ir taiką visiems kenčiantiems žmonėms. Nuoširdžiai dėkojame mūsų tėveliams, vaikučiams ir pedagogams, kurie aktyviai dalyvavo prasmingoje akcijoje. Lai gerumo šviesa sušildo visą pasaulį ir atneša TAIKĄ!