Kauno Tirkiliškių lopšelyje- darželyje nuo 2021 09 06 iki 2022 01 31 d. vykdomas “Vaikų fizinio aktyvumo skatinimo projektas Kauno miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigose” įgyvendinamas Europos sąjungos investicinių fondų lėšomis. Projekte dalyvauja “Obelėlių”, ”Rūtelių” ir “Linelių” grupių ugdytiniai.
Veiklų organizatorius – Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, veiklas veda Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) treneriai.
Projekto metu  vykdomi reguliarūs fizinio aktyvumo užsiėmimai. Užsiėmimų turinys orientuotas į visapusišką vaikų lavinimą, fizinių galių plėtotę ir fizinių gebėjimų formavimą, bei atitinka vaikų amžiaus tarpsnių ypatumus.