Tirkiliškių g. 47, LT-46458, Kaunas

Tel./faks. (8 37) 392600

El. paštas tirkdarzelis@gmail.com

 

Presentation1
Mieli Tėveliai,
visus besidominčius pozityvia tėvyste kviečiame į STEP tėvų mokymus, kurie vyks nuo 2021 spalio mėn.  Renkama nauja 8-10 dalyvių grupė. Užsiėmimai vyks kontaktiniu būdu (jei leis epidemiologinė situacija) darželio salėje vieną kartą savaitėje. Pirmasis susitikimas vyks spalio 12 dieną 17.15. Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į darželio psichologę Astą arba skambinti tel. 861718486.
Kviečiu visus besidominčius pozityvia tėvyste susitikti drauge pirmąjame susitikimesmiley

 

 
 
Pozityvios tėvystės STEP saviugdos grupės renkamos du kartus per metus pavasarį ir rudenį. Kviečiame palaikyti pozityvią tėvystę ir prisijungti prie STEP tėvų grupės.
 
Daugiau informacijos apie pozityvios tėvystės mokymus STEP skaitykite čia STEP grupių kvietimas 2019 ruduo

 

Slide1