Tirkiliškių g. 47, LT-46458, Kaunas

Tel./faks. (8 37) 392600

El. paštas tirkdarzelis@gmail.com

 

Tarptautinė ankstyvosios prevencijos programa "Zipio draugai"

Zipio draugai

Programa "Zipio draugai" įgyvendinama priešmokyklinėse grupėse, kurios tikslas – padėti 5-7 metų vaikams įsigyti socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų, siekiant geresnės vaikų savijautos.

Programa "Zipio draugai" vaikus moko, kaip įveikti kasdienius emocinius sunkumus: vienatvę, patyčias ar priekabiavimą, atstūmimą, netektį, sunkius gyvenimo pokyčius. Padeda suvokti ir skatina kalbėti apie savo jausmus, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti. Moko vaikus empatijos, susirasti draugų, prisitaikyti prie naujų aplinkybių, kreiptis paramos, pagalbos ir ją priimti, padėti aplinkiniams. Padeda ne tik nesileisti būti patyčių aukomis, bet ir patiems netapti priekabiautojais.

 

 

Ankstyvosios prevencijos programa "KIMOCHI"

Slide1

Programa "Kimochi" įgyvendinama visose ikimokyklinio ugdymo grupėse, kurios tikslas – ugdyti emocijų raišką 2-7 metų vaikams. Tai paprasta ir efektyvi ugdymo programa, kur smagios, įtraukiančios ir inovatyvios veiklos, padeda vaikams įgyti pasitikėjimo savimi ir išmokti spręsti sudėtingas socialines – emocines situacijas.

Šią programą pedagogai veda nuo 2019 balandžio mėn.