Vaikų velykėlės

2016 kovo 29 d. linksmai šventėme Vaikų velykėles. Susirinkę salėje, vaikai stebėjo auklėtojų parengtą spektakliuką ,,Zuikio pasakėlė", šoko ir dainavo daineles. Taip pat dalyvaujant respublikiniame ,,Naisių vasaros" konkurse ,,Vaikų Velykėlės 2016" pagaminome ir papuošėme 2 m. aukščio Didžiojo margučio muliažą. Priešmokyklinės grupės vaikučiai apdovanoti ,,Naisių vasaros" prizais: kompaktiniu disku ,,Garny, garny pasuk ratą".  Vėliau, pagal senolių papročius, ėjome į lauką ridinėti margučių.Dar šią dieną aplankė maloni žinia, kad dalyvaudami visuomeninės organizacijos ,,Vieningas Kaunas" organizuotame velykinių margučių konkurse-parodoje laimėjome specialų prizą. Sveikiname nugalėtojus priešmokyklinės grupės ugdytinę Kamilę ir socialinę pedagogę Vaidą Paurienę.