Kūrybinė veikla ,,Mažieji talentai”

Balandžio 16 d. vyko kūrybinės veiklos projektas ,,Mažieji talentai 2015“, kuriame dalyvavo vaikučiai iš Aleksoto lopšelio-darželio, l/d. ,,Boružėlė“, Kauno raj. Ringaudų pradinės mokyklos-darželio, l/d. ,,Žingsnelis“, l/d.,,Pasaka“, taip pat ir mūsų Tirkiliškių lopšelio-darželio. Prigužėjo pilna salė nuostabių, gabių vaikučių, kurie pristatė piešinius, dainavo, deklamavo, šoko baletą, rodė gimnastikos pratimus, džiugindami visų akis ir širdis. O pasirodymus vertino ir komentavo kompetentinga komiisja: l/d. ,,Žingsnelis“ muzikos mokytoja Kristina Saulevičienė, l/d. ,,Boružėlė“ auklėtoja Judita Steponavičienė ir J.Naujalio gimnazijos mokytoja Ramunė Varčikaitė – Jarocka. Sulaukėme ir svečių iš J.Naujalio muzikos gimnazijos, kurie pasveikino susirinkusius nuostabia fleitos melodija ir ,,Mažųjų naujaliukų“ dainele. Buvę mūsų darželio auklėtinės, dabar lankančios Tirkiliškių pradinę mokyklą, padovanojo  dainelę ir disko šokį. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir suvenyrais. Dėkojame dalyviams, svečiams, organizatoriams ir renginio vedėjai auklėtojai Gitanai Janinai Kordušienei. Pasidžiaukime visi renginio akimirkomis.