Grupės ,,Rūtelės” projektas ,,Saugiai į mokyklą-saugiai į namus”

Priešmokyklinio ugdymo grupė ,,Rūtelės" vykdo projektą ,,Saugiai į mokyklą – saugiai į namus", kurio tikslas plėsti ir įtvirtinti vaikų žinias apie saugų eismą gatvėse ir keliuose, pažinti kelio ženklus, o įvykus nelaimei – kviestis pagalbos. Auklėtojos kūrybiškai supažindina vaikus su saugaus eismo taisyklėmis, siūlo įvairiausias veiklas.Projekto metu vaikai su tėveliais iš Lego konstravo transporto priemones, organizavo parodėlę, apsilankė A.Žikevičiasu saugaus eismo mokykloje, darželyje dalyvavo viktorinoje ,,Mėlynas autobusiukas vieną kartą atvažiuos". Policinikas mokė vaikus kaip reikia elgtis gatvėje, vertino vaikų žinias.Visi viktorinos dalyviai ir komandų sirgaliai gavo dovanų už teisingai atsakytus klausimus.