ŠVENTĖ ALEKSOTO GRAFYSTĖJE

Rugsėjo 15 d. Tirkiliškių lopšelio-darželio vaikučiai, tėveliai, pedagogai rinkosi į tradicinę 13-tą  Aleksoto šventę. Šventės metu vyko Aleksoto mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų vaikų piešinių konkursas, Lietuvos sporto universiteto studentai organizavo įvairias rungtis ir sveikatinimo testus. Mūsų darželio vaikučių komanda sportinių rungčių varžybose užėmė pirmą vietą ir iškovojo  Lietuvos sprinterės, nacionalinio bėgimo 100 m su kliūtimis ir estafetės 4 x 100 m čempionės ir rekordininkės Sonatos Tamošaitytės įsteigtą taurę. Mažieji sportininkai apdovanoti medaliais, gavo didelį tortą ir daug saldainių.

Vaikučiai, jų tėveliai, kiti šeimos nariai sukūrė nuostabų piešinį ,,Skrydis", kuris taip pat buvo įvertintas. Dėkojame visiems aktyviai dalyvavusiems šventėje.