Mes mažieji daržininkai

2014 m. kovo- rugsėjo mėn. Vykdėme projektą ,,Mes mažieji daržininkai“. Tėvelių ir pedagogų pastangomis įrengėme erdvę pažintinei-tiriamajai veiklai. Kovo mėnesį pradėjome sėti sėklytes, auginome sodinukus, vėliau ruošėme žemę daržovių ir vaistinių žolelių auginimui. Taip įkūrėme mini daržą. Vaikai susidomėję tyrinėjo žemę, sėkleles, patys sėjo ir sodino, laistė lysves. Jau birželio pradžioje galėjome pasidžiaugti derliumi: skanavome svogūnų laiškus, salotas, priekonines žoleles, gėrėme vaistažolių arbatą. Vėliau skynėme patisonus, agurkus, ėmėme svogūnų derlių, džiaugėmės gražuoliais moliūgais. Puikiai užaugo burokėliai, pupos ir pupelės. Projekto metu vaikai susipažino su daržovėmis, jų auginimo ypatumais, išmoko jas prižiūrėti, nuimti derlių.